Майстер клас по створеню флораріума

Необхідні складові для оформлення міні-саду: грунт, деревне вугілля, рослини, дренажна суміш (дрібний гравій, пісок, галька, керамзит), невеликий совок, можна дитячий:) ну і звісно форма в якій ви будете створювати ваш сад.
В якості декору можна використовувати гальку, маленькі гілочки,декоративні камінці, штучних комах. Посудина періодично потрібно буде очищати від пилу і слідів вологи — для цього зручно користуватися губкою, прив’язаною до палички або спиці. Труднощі при оформленні може викликати посудину з вузьким або довгою шийкою — в цьому випадку потрібно буде подовжити інструменти — їх можна примотати до паличок, пензликами або спиць.
Готуємо ґрунтову суміш під флораріум
Склад грунту для саду: земля,торф,річковий пісок, щебінь або цегляна крихта, суміш дерну і глини. Переходимо до процесу створення нашого флораріум.
Дотримуючись даного пошаговому майстер-класу зі створення саду, ви без особливих складнощів створите чудову міні-оранжерею, яку можна розташувати і у себе вдома, і влітку в затишному куточку саду або двору — в альтанці, на веранді.
Порядок проведення робіт: Насипаємо на дно ємності дренаж (2-3 см), зверху присипаємо деревним вугіллям (1 см). У разі надмірного зволоження вугілля позбавить від неприємного запаху. На вугілля насипаємо вологий грунт (2-3 см). Використовуємо порожню котушку від ниток для розрівнювання ґрунтового шару. Робимо поглиблення в грунті (краще ложечкою, прикріпленою до спиці, або ножем). Рослини повинні бути підготовлені до пересадки — акуратно викопані з грудкою землі навколо коріння. Занадто довге коріння зрізаємо — рослини повинні розвиватися повільно. Якщо ви збираєтеся використовувати одну рослину — висаджуйте його в центрі, якщо кілька, то одне в центрі, а інші у стінок.
З грушечки обприскуємо водою грунт і рослину. Приступаємо до декорування саду — розташовуємо в посудині камінчики,коряжки,мох. На даному етапі наш сад готовий, тепер губкою очищаємо стінки від слідів грунту і води.
Підбираємо необхідний баланс вологи.
Зазвичай стінки трохи запотівають — це нормально. Якщо конденсат жевріє, значить, зволоження надмірне.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *